Transportavimo paslaugos

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Reikalingas automobilio, sunkvežimio, traktoriaus, dviračių ar kitų transporto priemonių transportavimas? Mes jums padėsime!

TralasPlius.lt teikiamos transportavimo paslaugos orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius ir skirtingas transporto priemones. Siekiama, kad kiekvieno kliento lūkesčiai būtų ne tik patenkinami, tačiau net ir pranoktų poreikius. Transportavimo paslaugos atliekamos visoje Lietuvoje, tad nesvarbu, ar gabenimas reikalingas Vilniuje, Kaune, ar kituose Lietuvos miestuose – susisiekite ir TralasPlius.lt padės Jums atlikti darbus greitai ir paprastai.

Visapusiška transportavimo pagalba

Transportavimo paslaugos Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pasirūpins šiomis priemonėmis:

  • Automobilių transportavimas.
  • Sunkvežimių pervežimas.
  • Dviračių ir motociklų gabenimas.
  • Traktorių pervežimas.
  • Kitos transporto priemonės transportavimas.

Susisiekite individualiai ir atsakysime į visus klausimus, kurie yra susiję su mašinų bei kitos technikos pervežimo paslaugomis Lietuvoje. Paslauga atliekama klientui labiausiai tinkamu metu, tad suderinamos visos smulkmenos. Kuomet reikalingas neskubus sunkvežimių transportavimas – derinamas abi puses tenkinantis laikas, kai reikalingas automobilių transportavimas po avarijos – paslaugos suteikiamos skubiai, optimaliai reaguojame į kiekvieną užklausą ir siekiame kuo greičiau pasirūpinti smulkmenomis, kurios tuo metu tik papildomai apkrauna.

Transportavimo kaina

Paslaugų kaina kinta priklausomai nuo paslaugos, lokacijos. Iš kokios į kokią vietą paslaugos reikalingos? Kuriuo paros metu (teikiame transportavimo paslaugas visą parą)? Galbūt papildomai reikalingas ir auto ištraukimas arba užvedimas?

Norite susižinoti kainą? Susisiekite individualiai ir mes įvertinę Jūsų situaciją pateiksime pasiūlymą.

TralasPlius.lt paslaugų kaina yra maža, tačiau kokybė – gera, tad kai reikia pagalbos – mes visada esame šalia.

Rinkitės patikimą specialistą.