Avarinis automobilio durų atrakinimas

avarinis automobilio duru atrakinimas

Sugedusios, užsitrenkusios transporto priemonės durelės arba pamestas raktas – rimta problema. Ypač, kai labai skubate. Jeigu susidūrėte su šio tipo  mašinos gedimu – siūlome kuo skubiau susisiekti su TralasPlius.lt profesionalais, kurie padės atidaryti mašinos dureles.

Durų atrakinimo paslaugos

Avarinis automobilio durų atrakinimas, kaip jau minėjome, atliekamas dėl labai skirtingų priežasčių.

  • Paslauga labai dažnai teikiama, kai durelės dėl neaiškių mechanizmo problemų paprasčiausiai užsikerta.
  • Atidarymas gali būti reikalingas pametus raktelį.
  • Kartais sistema pati užsiblokuoja saugumo sumetimais. Šis atvejis ypač aktualus moderniose mašinose.

Bet kuriuo atveju, pagalba visada šalia. TralasPlius.lt teikia paslaugas visoje Lietuvoje, tad kai Jums reikia pagalbos – išsiųskite mums SOS signalą ir būsime ten, kur Jums reikia.

Paslaugos visoje Lietuvoje

Avarinis automobilio durų atrakinimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad ir Vilniuje, ir mažiausiuose šalies miesteliuose. Durelių atrakinimas atliekamas ypač greitai, kadangi TralasPlius.lt specialistai supranta, kad daugelis be mašinos – kaip be rankų, o vėluoti nesinori.  Papildomai teikiama visa kita techninė pagalba, kurios gali reikėti kelyje, tad susisiekite, kai reikalingas ne tik durelių atidarymas, tačiau ir kitos paslaugos. Techninė pagalba teikiama visą parą, visoje Lietuvoje, paslaugos kaina – ypač konkurencinga. Mašinos tvarkymo pagalba padės išspręsti bet kokio pobūdžio problemas, tad kreipkitės, kai jos reikia Vilniuje ir bet kuriame kitame šalies mieste.

Kaina atitinka skirtingų žmonių poreikius ir pasirūpina, kad durelių atrakinimas nesukeltų Jums jokių problemų.