Automobilių techninė pagalba

automobilių techninė pagalba

Sugedus automobiliui daugelis mūsų labai pergyvena ir nežino ko imtis, kad tik pavyktų greičiau grįžti į įprastą kelionės ritmą. Ir nesvarbu, ar automobilis sugedo toli nuo namų, ar visai netolo gimtojo miestelio – norisi, kad automobilių techninė pagalba būtų suteikta kuo greičiau ir žmogus galėtų ramiai toliau tęsti savo kelionę.

Automobilių techninė pagalba: paslaugos

TralasPlius.lt teikia visas auto tvarkymo ir pervežimo paslaugas, kurių Jums gali prireikti, kai mašina sugenda. Vienos problemos gali būti didesnės, kitos – mažesnės, tačiau bet kokias pabandysime sutvarkyti maksimaliai greitai ir pigiai.

  • Auto tvarkymo paslaugas teikiame konkurencingomis kainomis. Jos varijuoja priklausomai nuo daugelio aspektų, tad jeigu reikalinga pagalba kelyje ir norite žinoti, kiek tai gali Jums kainuoti – siūlome susisiekti ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus įskaitant preliminarius kainoraščius.
  • Pagalba kelyje apima labai daug skirtingų paslaugų. Mes orientuojamės į labai įvairiapusę pagalbą, kadangi norime klientams suteikti viską, ko reikia, kad kasdienybė būtų paprastesnė. Kartais atvykstame tvarkyti mašinos, tačiau tenka ją išsivežti, kadangi pamatoma, kad problema nėra taip prarastai pašalinama. Kokiu atveju Jums neteks bendradarbiauti su keliomis skirtingomis įmonėmis. Tai puiki galimybė sutaupyti laiko ir pinigų.
  • Lanksčiai reaguojame į kiekvieną situaciją ir kiekvieno kliento atvejį vertiname individualiai. Štai todėl gali kisti paslaugų kainos, laiko tarpas ir tvarkymo pobūdis. Kiekvienas klientas mums labai svarbus ir kiekvienam norime padėti išspręsti jo problemas.
  • Darbams suteikiame garantiją. Pasitikime savo paslaugų kokybe, tad norime, kad ją gavę drąsiau jaustumėtės ir Jūs.
  • Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Nesvarbu, gyvenate Vilniuje ar Kaune – mes galime Jums padėti.
  • Mašinų tvarkymo paslaugos teikiamos visą parą.
  • Mūsų komandoje dirba kompetentingi specialistai, kurie pasiruošę į kiekvieną užduotį pasižiūrėti su dideliu iššūkiu. Ilgametė patirtis leidžia rasti spendimus net ir tada, kai jie atrodo sunkiai randami. Mūsų komandos specialistai nuolatos mokosi, tobulėja ir lavina savo žinias.

Automobilių techninė pagalba kelyje

Mašinų tvarkymo paslaugos kelyje – mūsų kasdienybė. Puikiai suprantame, kad iškilus problemoms norisi jas kuo greičiau išspręsti ir jeigu gedimai nėra dideli – tęsti savo kelionę. Mūsų paslaugos apima įvairius gedimus, kuriuos galime sutvarkyti su nedidelėmis priemonėmis, įrankiais. Pavyzdžiui, pagal poreikius gali būti atliekamas mašinos rato keitimas. Taip pat, kartais reikalingos mašinos arba sunkvežimio užvedimo paslaugos. Dažnu atveju prireikia ir degalų papildymo bei įvairiausių remonto darbelių, kurie padeda mašinai vėl puikiai važiuoti. Teikiame labai daug skirtingų paslaugų, kurios užtikrina, kad bet koks gedimas kelyje liks tik kaip nemalonus atsiminimas.

Auto tvarkymo paslaugos kainos

Paslaugos kainos teikiamos skirtingais kainoraščiais. Kaip jau minėjome – į kiekvieną situaciją žiūrime individualiai, tad stengiamės suteikti paslaugas kuo pigiau, kad klientai liktų patenkinti. Paslaugų įkainiai varijuoja priklausomai nuo laiko, vietos, problemos bei kitų kriterijų, kurie gali būti aktualūs. Lojaliems klientams taikomos nuolaidos, tad jeigu ne kartą teko kviestis technikinę pagalbą – siūlome visada naudotis TralasPlius.lt paslaugomis ir tuo pačiu sutaupyti. Jeigu norite susižinoti preliminarius kainoraščius ir gauti atsakymus į Jums aktualius klausimus – kviečiame su mumis susisiekti individualiai ir mes atsakysime padėsime, pasitarsime.

Pagalba visoje Lietuvoje visą parą

Mūsų siūlomos paslaugos ne tik Vilniuje, tačiau visoje Lietuvoje. Nesvarbu, kuriame šalies krašte ištiko problema – kviečiame susisiekti su mumis ir mes pasistengsime atvykti taip greitai iki Jūsų, kaip tik yra įmanoma. Taip pat paslaugas teikiame visą parą.  Suprantame, kad nakties metu atsiradusi techninė pagalba kelia kur kas daugiau streso ir norisi ją kuo greičiau išspręsti. Paslaugas ne tik teikiame 24 valandas per parą, tačiau ir septynias dienas per savaitę. Suteikiame pagalbą ir švenčių metu, kadangi norime, jog mūsų klientai visada jaustųsi saugiai. Įsiveskite į savo telefoną mūsų numerį ir kai reikės pagalbos – susisekite su TralasPlius.lt. Mes esame ir būsime tada, kai Jums to labiausiai reikia.

Techninė pagalba – visiems

TralasPlius.lt teikia techninės pagalbos kelyje paslaugas skirtingoms transporto priemonėms. Ne tik lengvosioms auto, tačiau ir sunkvežimiams, kurie sugedę šalikelėje kelia pavojų kitiems. Taip pat, autobusams. Turime techniką, kuri padės juos transportuoti iš vienos vietos į kitą. Pagalba suteikiama ir vairuojantiems žemės ūkio techniką ir norintiems, kad atsiradę gedimai būtų kuo greičiau sutvarkyti arba technika būtų nuvežta į saugią vietą. Pagalba teikiama ir dviratėms transporto priemonėms: motociklams, motoroleriams bei dviračiams, taip pat, manevringoms keturratėms transporto priemonėms: keturračiai, smėlio motociklai, žinoma, transportuojame ir vandens motociklus.

TralasPlius.lt – pagalba, kai jos labiausiai reikia!