Techninė pagalba kelyje

Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nesklandumų, kurie gali laukti kelyje.  Mašina gali sugesti, gali įklimpti, dažnas atvejis – padangos  sprogimas bei kiti kelių eismo įvykiai. Ištikus nelaimėms kelyje, reikalinga efektyvi ir greita reakcija į jas, tad techninė pagalba kelyje tampa “išsigelbėjimo ratu” atviroje jūroje.

Gedimas, neleidžiantis toliau saugiai tęsti kelionės ar padarantis tokią perspektyvą visai neįmanoma, kaip reikiant pakoreguoja planus: tiek asmeninius, tiek darbo. Tad sparti techninė pagalba kelyje, leidžianti greičiau sutvarkyti šį nesklandumą ir tęsti kelionę ar susidėlioti tolesnius planus, yra tikras išsigelbėjimas! Saugumas, operatyvumas ir atsakingas požiūris į kiekvieną klientą – štai, ką Jums siūlo mūsų komanda.

Techninė pagalba kelyje padeda išspręsti problemas bet kokioms transporto priemonėms: lengvųjų automobilių, visureigių, sunkvežimių, mikroautobusų, net žemės ūkio technikos, tad kreipkitės, kai Jums reikia pagalbos! Dirbame visą parą, taip pat savaitgaliais bei švenčių dienomis – juk gedimai ar kiti nenumatyti atvejai paros laiko nesirenka, todėl mes visada esame pasiruošę skubėti Jums į pagalbą.

Tralasplius.lt – techninė automobilių pagalba kelyje

Visoje Lietuvoje siūlomos Tralasplius.lt paslaugos padės Jums išspręsti kelyje atsiradusias problemas. Palikite darbus tiems, kuriems tai yra kasdieninė duona ir kurie gali pasirūpinti Jūsų transporto priemone.

 • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Nesvarbu, ar paslaugos Jums reikalingos Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Utenoje, Telšiuose, Kaune, ar Panevėžyje – pagalba bus suteikta ten, kur Jums jos reikės.
 • Mūsų siūloma tech pagalba yra atliekama ypač geromis kainomis. Ji varijuoja nuo kelių veiksnių, tačiau vistiek išlieka patraukli klientams.
 • Efektyviai reaguojame į kiekvieną užklausą ir atvykstame per optimalų laiko tarpą. Suprantame, kad laukimas kelyje – nėra malonus, juolab, kai atsiradusi nelaimė sujaukia įprastus planus.
 • Tralasplius.lt pasirūpina ne tik lengvuoju automobiliu, tačiau ir sunkvežimiu bei kitomis didžiagabaritėmis transporto priemonėmis.
 • Ilgametė patirtis leidžia greitai ir lanksčiai išspręsti net ir pačias didžiausias problemas, tad pasitikėkite profesionalumu.

Techninė pagalba kelyje: paslaugos

 • Siūlomos transporto priemonės utilizavimo paslaugos.
  Papildomai teikiamos tokios paslaugos, kaip: transporto priemonės ištraukimas iš griovio, sniego ir kita. Įvyko eismo įvykis ir nesate tikri, ar savo transporto priemone kelionę galite tęsti saugiai? O galbūt automobilis tiesiog ėmė ir užgeso? Ėmė skleisti neaiškius garsus? Sustojo ir nebevažiuoja, nesikuria ar kt.? Mūsų komanda atvyks ir identifikuos gedimo priežastį. Smulkius gedimus galime pašalinti įvykio vietoje ir Jūs netrukus toliau tęsite savo kelionę. Jei gedimas rimtas, transporto priemonė nevažiuoja, mes saugiai nugabensime ją į Jūsų pageidaujamą automobilių servisą ar kitą vietą.
  Jei po eismo įvykio Jūsų transporto priemonė yra nevažiuojanti ar net visiškai netinkama daugiau eksploatuoti, operatyviai pasirūpinsime jos nugabenimu į utilizacijos vietą, į Jūsų namus, į saugojimo aikštelę ar kitą vietą, į kurią pageidaujate ją transportuoti.
 • Siūlomos padangos keitimo paslaugos per trumpą laiką, kad kelionė neapsunktų.
 • Siūlomos transporto priemonės paslaugos iš taško A į tašką B. Transportuojamos skirtingų gabaritų ir skirtingo svorio transporto priemonės.
 • Techninė pagalba kelyje apima net 3-jų transporto priemonių pervežimą vienu kartu, tad kai reikalinga greita reakcija į atsiradusią problemą – Tralasplius.lt yra geriausias pasirinkimas.
 • Techninė pagalba kelyje apima ir kuro pristatymo bei pakeitimo darbus, taip pat, netinkamo kuro išsiurbimą.
 • Automobilių užvedimo paslaugos, kai transporto priemonė akumuliatorius išsikrovė bei esant kitoms priežastims. Ar žinote, kad gana dažnai vairuotojai automobilio raktelius užtrenkia automobilio viduje? Ką daryti tokiu atveju, juo labiau jei neturite kišenėje atsarginio rakto? Čia taip pat pagelbės mūsų komanda – teikiame avarinio transporto priemonės durų atidarymo paslaugą, kai raktai užsitrenkia, juos pametate, dėl kitų priežasčių užsitrenkia durelės ir pan.
 • Papildoma paslauga – krovinio pakrovimas bei iškrovimas kranu.

Visos paslaugos, kurių Jums gali reikėti – vienoje vietoje, tad įsiveskite mūsų telefono numerį ir susisiekite, kai prireiks pagalbos kelyje +370 606 63133.

Ką daryti, kol atvyks techninė pagalba?

Nepriklausomai nuo problemos – laukiant tech pagalbos svarbu pasirūpinti savo saugumu. Žinoma, elgesys priklauso nuo to, ar tralo lauksite Vilniuje, ar greitkelyje, tačiau svarbiausia – saugumas.

Jeigu transporto priemonė dar bent kiek veikia – būtinai įsijunkite avarinį signalą. Taip pat, jeigu turite, ant transporto priemonės galo arba kelis metrus nuo jo – uždėkite trikampį atšvaitą. Būtinai apsirenkite atšvaitinę liemenę ir jokiu būdu nestovėkite ant gatves arba greta jos. Geriausia profesionalų laukti būnant transporto priemonėje.

Užsisakyti tech pagalbos paslaugas galima telefonu arba internetu (el. paštu). Paslaugos kainos nuo to nekinta. Kreipkitės į geriausius savo srities profesionalus!