Pagalba automobiliams

Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nesklandumų, kurie gali laukti kelyje.  Mašina gali sugesti, gali įklimpti, dažnas atvejis – padangos  sprogimas bei kiti kelių eismo įvykiai. Ištikus nelaimėms kelyje, reikalinga efektyvi ir greita reakcija į jas, tad techninė pagalba kelyje tampa “išsigelbėjimo ratu” atviroje jūroje.

Gedimas, neleidžiantis toliau saugiai tęsti kelionės ar padarantis tokią perspektyvą visai neįmanoma, kaip reikiant pakoreguoja planus: tiek asmeninius, tiek darbo. Tad sparti techninė pagalba kelyje, leidžianti greičiau sutvarkyti šį nesklandumą ir tęsti kelionę ar susidėlioti tolesnius planus, yra tikras išsigelbėjimas! Saugumas, operatyvumas ir atsakingas požiūris į kiekvieną klientą – štai, ką Jums siūlo mūsų komanda.

Techninė pagalba kelyje padeda išspręsti problemas bet kokioms transporto priemonėms: lengvųjų automobilių, visureigių, sunkvežimių, mikroautobusų, net žemės ūkio technikos, tad kreipkitės, kai Jums reikia pagalbos! Dirbame visą parą, taip pat savaitgaliais bei švenčių dienomis – juk gedimai ar kiti nenumatyti atvejai paros laiko nesirenka, todėl mes visada esame pasiruošę skubėti Jums į pagalbą.

Tralasplius.lt – automobilių pagalba kelyje

Visoje Lietuvoje siūlomos Tralasplius.lt paslaugos padės Jums išspręsti kelyje atsiradusias problemas. Palikite darbus tiems, kuriems tai yra kasdieninė duona ir kurie gali pasirūpinti Jūsų transporto priemone.

  • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Nesvarbu, ar paslaugos Jums reikalingos Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Utenoje, Telšiuose, Kaune, ar Panevėžyje – pagalba bus suteikta ten, kur Jums jos reikės.
  • Mūsų siūloma tech pagalba yra atliekama ypač geromis kainomis. Ji varijuoja nuo kelių veiksnių, tačiau vistiek išlieka patraukli klientams.
  • Efektyviai reaguojame į kiekvieną užklausą ir atvykstame per optimalų laiko tarpą. Suprantame, kad laukimas kelyje – nėra malonus, juolab, kai atsiradusi nelaimė sujaukia įprastus planus.
  • Tralasplius.lt pasirūpina ne tik lengvuoju automobiliu, tačiau ir sunkvežimiu bei kitomis didžiagabaritėmis transporto priemonėmis.
  • Ilgametė patirtis leidžia greitai ir lanksčiai išspręsti net ir pačias didžiausias problemas, tad pasitikėkite profesionalumu.

Užsisakyti tech pagalbos paslaugas galima telefonu arba internetu (el. paštu). Paslaugos kainos nuo to nekinta. Kreipkitės į geriausius savo srities profesionalus!