Techninė pagalba kelyje

Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nesklandumų, kurie gali laukti kelyje.  Mašina gali sugesti, gali įklimpti, dažnas atvejis – padangos  sprogimas bei kiti kelių eismo įvykiai. Ištikus nelaimėms kelyje, reikalinga efektyvi ir greita reakcija į jas, tad techninė pagalba kelyje tampa “išsigelbėjimo ratu” atviroje jūroje.

Techninė pagalba kelyje padeda išspręsti problemas bet kokioms transporto priemonėms: lengvųjų automobilių, visureigių, sunkvežimių, mikroautobusų, net žemės ūkio technikos, tad kreipkitės, kai Jums reikia pagalbos!

Tralasplius.lt – techninė automobilių pagalba kelyje

Visoje Lietuvoje siūlomos Tralasplius.lt paslaugos padės Jums išspręsti kelyje atsiradusias problemas. Palikite darbus tiems, kuriems tai yra kasdieninė duona ir kurie gali pasirūpinti Jūsų transporto priemone.

 • Paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje. Nesvarbu, ar paslaugos Jums reikalingos Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Utenoje, Telšiuose, Kaune, ar Panevėžyje – pagalba bus suteikta ten, kur Jums jos reikės.
 • Mūsų siūloma pagalba yra atliekama ypač geromis kainomis. Ji varijuoja nuo kelių veiksnių, tačiau vistiek išlieka patraukli klientams.
 • Efektyviai reaguojame į kiekvieną užklausą ir atvykstame per optimalų laiko tarpą. Suprantame, kad laukimas kelyje – nėra malonus, juolab, kai atsiradusi nelaimė sujaukia įprastus planus.
 • Tralasplius.lt pasirūpina ne tik lengvuoju automobiliu, tačiau ir sunkvežimiu bei kitomis didžiagabaritėmis transporto priemonėmis.
 • Ilgametė patirtis leidžia greitai ir lanksčiai išspręsti net ir pačias didžiausias problemas, tad pasitikėkite profesionalumu.

Techninė pagalba kelyje: paslaugos

 • Siūlomos transporto priemonės utilizavimo paslaugos.
  Papildomai teikiamos tokios paslaugos, kaip: transporto priemonės ištraukimas iš griovio, sniego ir kita.
 • Siūlomos padangos keitimo paslaugos per trumpą laiką, kad kelionė neapsunktų.
 • Siūlomos transporto priemonės paslaugos iš taško A į tašką B. Transportuojamos skirtingų gabaritų ir skirtingo svorio transporto priemonės.
 • Techninė pagalba kelyje apima net 3-jų transporto priemonių pervežimą vienu kartu, tad kai reikalinga greita reakcija į atsiradusią problemą – Tralasplius.lt yra geriausias pasirinkimas.
 • Techninė pagalba kelyje apima ir kuro pristatymo bei pakeitimo darbus, taip pat, netinkamo kuro išsiurbimą.
 • Automobilių užvedimo paslaugos, kai transporto priemonė akumuliatorius išsikrovė bei esant kitoms priežastims.
 • Papildoma paslauga – krovinio pakrovimas bei iškrovimas kranu.

Visos paslaugos, kurių Jums gali reikėti – vienoje vietoje, tad įsiveskite mūsų telefono numerį ir susisiekite, kai prireiks pagalbos kelyje +370 606 63133.

Ką daryti, kol atvyks techninė pagalba?

Nepriklausomai nuo problemos – laukiant techninės pagalbos svarbu pasirūpinti savo saugumu. Žinoma, elgesys priklauso nuo to, ar tralo lauksite Vilniuje, ar greitkelyje, tačiau svarbiausia – saugumas.

Jeigu transporto priemonė dar bent kiek veikia – būtinai įsijunkite avarinį signalą. Taip pat, jeigu turite, ant transporto priemonės galo arba kelis metrus nuo jo – uždėkite trikampį atšvaitą. Būtinai apsirenkite atšvaitinę liemenę ir jokiu būdu nestovėkite ant gatves arba greta jos. Geriausia profesionalų laukti būnant transporto priemonėje.

Užsisakyti paslaugas galima telefonu arba internetu (el. paštu). Paslaugos kainos nuo to nekinta. Kreipkitės į geriausius savo srities profesionalus!