Automobilio užvedimas

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Užgeso automobilis kelyje? Mes jums padėsime – greitas avarinis automobilio užvedimas!

automobilio užvedimas

Kelionės metu sugedusi transporto priemonė išties labai nuliūdina. Ne tik todėl, kad tenka ieškoti būdų, kaip ją sutvarkyti, tačiau ir todėl, kad dažnu atveju nepavyksta tęsti kelionės. Tačiau ar tikrai? Automobilio užvedimas – pagalba, kai jos labiausiai reikia. Tokias paslaugas siūlo TralasPlius.lt, tad pasinaudokite jomis, kai kelyje atsitiko neplanuota nelaimė. Užvedus transporto priemonę daugeliu atveju galite sėkmingai tęsti kelionę ir pamiršti, kad buvo iškilę maži nesklandumai.

Kodėl nebevažioja automobilis?

Avarinis automobilio užvedimas gali būti reikalingas dėl skirtingų priežasčių. Dažniausiai automobilis neužsiveda, kadangi:

  • Žiemos metu transporto priemonės tampa kur kas jautresnės. Kai kuriais atvejais akumuliatoriui gali paprasčiausiai nebeužtekti galios auto užvedimui. Tokiu atveju retai padeda net ir avarinis automobilio užvedimas. Paprasčiausiai tenka seną akumą keisti nauju.
  • Dėl paliktų lempų senka akumuliatorius ir to rezultatas – jis nusėda. Pakrauti galima nuo kito akumuliatoriaus ir tai dažnai patogiausias būdas. Tačiau ne visada šalia yra pagalba, kai jos reikia. Tokiu atveju rekomenduojamas dyzelinio automobilio pakrovimas laidais.
  • Visi puikiai žino, kad žiema yra tas metas, kuomet dažniausiai kenčia dyzelinės transporto priemonės. Tokiu atveju, tuomet taip pat reikalinga greito pakrovimo paslauga.
  • Vasaros metu akumai išsikrauna ir nuo nuolatinės muzikos klausymo. Juk daugelis leidžia laiką gamtoje ir to rezultatas – išsikrovęs akumas.
  • Yra daug kitų priežasčių, kurios gali iškrauti automobilį.

Svarbiausia, kad paskambinus TralasPlius.lt telefonu – greitai gausite reikalingas paslaugas ir momentinis užvedimas padės Jums pamiršti, kad kažkas sugadino kelionę.

Greitas automobilio užvedimas

Susisiekus su TralasPlius.lt profesionalais telefonu – gausite išsamią instrukciją, kurios metu bus bandoma pasiūlyti užsivesti transporto priemonę pačiam. Jeigu tokių galimybių nėra – tokiu atveju atvyksime iki Jums reikalingos vietos. Kadangi žiemą dažniausiai iškvietimų yra daug – gali tekti palaukti, tačiau išties skubiai reaguojame į kiekvieną užklausą, tad Vilniuje paslaugas teikiame labai greitai, kad klientams netektų laukti. Greitas automobilio užvedimas – mūsų prioritetas.

Dažna užklausa Vilniuje – auto užvedimas be raktelio. Siūlome ir tokią paslaugą. Pirmiausia auto pakraunama laidais, o paskui bandoma užvesti ir vertinama auto situacija. Momentinis užvedimas yra 99 % sėkmingas. Visgi, jeigu akumas visiškai išsikrovė ir per šalčius niekaip nepavyksta jo įkrauti, užvesti mašinos – mes siūlome ir auto nutempimo paslaugą. Tai dažniausiai aktualu tiems, kuriems akumas išsikrovė būnant ne namų kieme. Pavyzdžiui, prekybos vietos aikštelėje arba darbo vietoje. Ir nesvarbu, ar paslauga reikalingas Vilniuje, ar Kaune, kur reikia transportuoti mašiną – mes esame Jūsų paslaugoms. Užsakius paslaugas nuotoliniu būdu jos bus suteikiamos labai greitai, kad klientams netektų laukti.

TralasPlius.lt paslauga – visapusiška

Greitas aptarnavimas – ne vienintelis mūsų paslaugų privalumas. Tuo pačiu atvykę suteikiame ir daugiau akumo apžiūros darbų, kurie leis jaustis ramiu, kad “išleidžiame” Jus į kelią pilnai apsaugotą.

  • Atliekamas greitas akumuliatoriaus patikrinamas, peržiūrima jo įtampa be apkrovos.
  • Įvertinama jūsų akumo būklė ir kiek jis dar bus naudingas. Kai kuriais atvejais pateikiamos rekomendacijos įsigyti naują.
  • Žinoma, teikiamos greitos ir profesionalios auto užvedimo paslaugos, kurios padės pamiršti rūpesčius kelyje ir toliau važiuoti kasdieniniu maršrutu.
  • Taip pat papildomai tikrinama, ar generatorius tinkamai krauna akumą. Tik geras pakrovimas garantuoja, kad mašina važiuos be jokių nesklandumų net ir labai didelius atstumus, net ir labai blogu oru.
  • Papildomai tikrinama ir automobilio iškrova, kuri padeda užsitikrinti, kad akumas vėl greitai neišsikraus. Kai yra tiksliai žinoma greita akumo išsikrovimo priežastis (palikti įjungti šviestuvai, muzikos klausimas…) – tokiu atveju pakrovus jis nesukels Jums daugiau nesklandumų. Kai priežastis neaiški – papildoma tikrinimas laba naudingas.

Užsisakykite paslaugas per atstumą ir mes jas išspręsime ČIA ir DABAR. Tada, kada klientams labiausiai reikia, kad kasdieniniai maršrutai nebūtų sutrikdyti ir galėtumėte net ir šalčiausiomis žiemos dienomis jaustis ramus, kad iškilus problemoms – sprendimas visada yra šalia.

Domina automobilio užvedimas Kaune, Kauno rajone, Vilniaus rajone ar kituose miestuose? Susisiekite.