Jūrinių konteinerių pervežimas

TralasPlius.lt teikiamas tuščių jūrinių konteinerių pervežimas – pagalba verslui. Bendradarbiaukime ir kartu siekime geriausių rezultatų. Užsisakant reguliarias paslaugas – jos teikiamos labai lanksčiai, siūlomos nuolaidos bei papildomos paslaugos, bonusai, kurie paskatins ir toliau naudotis mūsų paslaugomis.

Jūrinių konteinerių pervežimo paslaugos

Tuščių jūrinių konteinerių pervežimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad nesvarbu, ar paslaugos reikalingos Vilniuje, ar Kaune – statybinių konteinerių pervežimas bus atliekamas optimaliai. Paslaugų kainos – ypač lanksčios, kadangi mes norime pranokti savo konkurentus ir klientams pasiūlyti puikų kainos bei kokybės santykį.

Lanksčios paslaugos Jums

 Jūrinių konteinerių pervežimo paslaugos apima ir krovinio įdėjimą į transporto priemonę, tad viskas bus padaryta nuo A iki Ž. Atvykus iki reikalingos vietos krovinys bus išimamas. Visa tai daroma labai tvarkingai bei kruopščiai. Pervežimo darbams suteikiame garantiją, tad darbai atliekami pagal visus saugumo reikalavimus. Pasirūpinama, kad konteineriai būtų saugiai pervežami ir tokiu atveju, kai lauke yra blogos sąlygos, kai sninga arba labai lyja. Tai neturėtų Jums sukelti jokių nepatogumų, kadangi lanksčiai reaguojame į kiekvieną situaciją ir mūsų komandos patyrę vairuotojai sėkmingai valdydami didelę ir sunkią techniką su specialiu kroviniu ją saugiai pristatys iki reikalingos vietos.

Jeigu turite klausimų – visada galite su mumis susisiekti. Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus, suteiksime rekomendacijas ir padėsime sukurti tinkamiausią jūrinio konteinerio pervežimo strategiją.