Krovinių pervežimas

TralasPlius.lt teikia ir krovinių pervežimo paslaugas. Krovinių pervežimas – specialios technikos ir žinių reikalaujantis darbas, kuris gali užtikrinti, kad tiek standartiniai, tiek nestandartiniai kroviniai saugiai pasieks tikslą nurodytu metu. Juk svarbu – ne tik įranga, tačiau ir manevringas gebėjimas tą įrangą valdyti.

Krovinių pervežimas visoje Lietuvoje

Krovinių pervežimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad nesvarbu, Jums aktuali Marijampolė ar gyvenate Panevėžyje, o gal Kaune – paslaugos bus atliekamos pagal Jūsų poreikius. Paslaugos kaina kinta priklausomai nuo pervežamų daiktų kiekio ir laiko tarpo per kurį paslauga bus suteikiama. Negabaritinių krovinių pervežimai Lietuvoje dažniausiai reikalauja daugiau laiko, tad nuo to gali kisti ir kainos. Žinoma, paslaugos teikiamos ir fiziniams, ir juridiniams asmenims (paslaugas dažnai užsako statybų įmonės, ūkininkai), tad jeigu Jums reikalingas krovinio pervežimas su fiskaru – siūlome susisiekti individualiai ir mes mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.

Pervežimas pagal Jūsų poreikius

Gabenimas su fiskaru arba su manipuliatoriumi atliekamas Jums labiausiai tinkamu laiku ir konkrečiu grafiku. Vienu atveju krovinys gali būti pervežtas per dieną, o kitu atveju kelionė gali trukti net kelias dienas. Kadangi TralasPlius.lt orientuojasi į paslaugų kokybę, saugumą bei kruopštumą – negabaritinių krovinių pervežimas užims tiek laiko, kiek reikia, kad būtų suteikiamos kokybiškos paslaugos.

Nestandartinių krovinių pervežimas

Krovinių gabenimas su manipuliatoriumi taip pat apima ir nestandartinių krovinių įdėjimo į tralą paslaugas, tad net ir labai sunkūs kroviniai bus gabenami ten, kur reikia.

TralasPlius.lt teikia išsamias ir nemokamas konsultacijas, kurios galbūt Jums padės paprasčiau pasirinkti ir apsispręsti dėl paslaugų kokybės. Jeigu turite kokių nors klausimų – labai skatiname susisiekti individualiai ir mes mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus bei padėsime apgalvoti geriausią nestandartinio krovinio gabenimo strategiją.