Sunkvežimis su kranu

TralasPlius.lt teikia skirtingo pobūdžio krovinių pervežimo paslaugas, kurios padeda net ir į labai sudėtingas situacijas pasižiūrėti ypač lanksčiai. Viena iš siūlomų paslaugų – sunkvežimis su kranu medienos ar kitos įrangos pervežimui.

Gabenimas atliekamas naudojant ypač kokybišką įrangą – sunkvežimį su kranu ir papildomus priedus, kurie garantuoja tiek tvarkingą pakrovimą, tiek pervežimą, tiek iškrovimo darbus. Paslaugos kaina – lanksti, kadangi TralasPlius.lt teikia paslaugas konkurencingomis kainomis.

Medienos pervežimo paslaugos 

Medienos pervežimas atliekamas visoje Lietuvoje, tad nesvarbu, paslaugos reikalingos Vilniuje ar Kaune – kreipkitės. Paslauga suteikiama ne tik patrauklia kaina, tačiau ir labiausiai Jums tinkamu metu. Pagal poreikius  gabenimas gali būti atliekamas naktimis, savaitgaliais ir net švenčių dienomis, tad jeigu turite specializuotas užklausas – siūlome su mumis susisiekti ir mes mielai atsakysime į visus klausimus, kurie galbūt Jums padės apsispręsti dėl medienos pervežimo darbų Vilniuje ir kituose šalies miestuose.

Sunkvežimio su kranu paslaugos visoje Lietuvoje

Pagal poreikius galima sudaryti individualų medienos pervežimo planą. Lojaliems klientams, kurie reguliariai naudojasi mūsų paslaugomis – taikomos įvairios nuolaidos, kurios pagerina Mūsų paslaugų kokybę ir suteikia Jums kur kas lankstesnes paslaugas.

Jeigu turite klausimų, kurie susiję su pervežimo darbais – kviečiame su mumis susisiekti. Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus, pateiksime rekomendacijas bei sukursime tinkamiausią medienos pervežimo strategiją, kuri Jums labiausiai tinka.

TralasPlius.lt – skirtingų idėjų įgyvendinimui. Nes viskas yra įmanoma!

Dėl sunkvežimio su kranu nuomos – skambinkite mums jau dabar.