Avarinis kuro išsiurbimas iš bako

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Reikalingas skubus kuro išsiurbimas iš bako? Mes jums padėsime!

Netinkamo kuro įsipylimas dažnai kelia juoką. Kaip galėjote sumaišyti? Nebijokite, tai nutinka kur kas dažniau nei galėjote pagalvoti. Svarbiausia, kad kuo greičiau tai pastebėsite ir kuo greičiau avarinis kuro išsiurbimas bus atliekamas – tuo mažai transporto priemonė bus sugadinta ir pakeitus kurą galėsite toliau važiuoti įprastu keliu.

Avarinis kuro nusiurbimas

TralasPlius.lt teikiamas avarinis kuro išsiurbimas yra greitai suteikiama paslauga, kuri būti vykdoma tiek žmogaus namuose, tiek kelyje, dažnu atveju net ir degalinėje. Techninė pagalba orientuojasi ne tik į kokybišką, tačiau ir greitą darbų atlikimą. Kaip jau minėjome, kuo greičiau išsiurbimo žarna bus panaudota – tuo problema bus mažesnė ir dažnai po kuro pakeitimo tiek automobiliu, tiek sunkvežimiu galėsite važiuoti toliau.

Tinkamas kuras – būtinas

Netinkamo kuro nusiurbimas gali padėti išspręsti rimtas mašinos problemas. Štai į dyzeliną patekęs benzinas veikia kaip solventas, tai yra, jis sumažina aparatūroje esančio dyzelino kiekį, todėl mašina padeda gesti, dažnai pavažiavus nustoja judėti. Didžiausia problema, kad per trumpą laiką labai efektyviai gadinasi kuro siurblys, ko įtakoje mašina nebeveiks. Taip pat benzinas veikia visas kuro sistemos dalis, kurias ateityje gali tekti keisti.

Jeigu į benziną pateks dyzelinas, tokiu atveju mašinos veikimo, tiksliau, degimo metu kyla alyvos lygis, o ji pradeda skverbtis į sandarinimo riebokšlius. Augant temperatūrai taip pat gadinamos transporto priemonės dalys, tad būtinas greitas dyzelino pašalinimas iš bako.

Avarinis kuro nusiurbimas – pagalba visą parą

Netinkamo kuro išsiurbimas atliekamas Vilniuje, Kaune ir visoje likusioje Lietuvoje, tad nesvarbu, kurioje vietoje techninė pagalba Jums tapo reikalinga – susisiekite. Turime visą reikalingą įrangą, kuri pasirūpins, kad darbai būtų atliekami greitai ir kokybiškai, paslauga būtų skubi, tačiau optimali, o kaina – patraukli. Kuro išsiurbimo iš bako paslaugos teikiamos visą parą, tad nesvarbu, kuomet problema Jums aktuali – pagalba bus visada šalia.

Paslaugos kaina kinta priklausomai nuo to, kiek skubi pagalba reikalinga, kurioje vietoje esate ir kokio tipo kurą reikia išsiurbti. Susisiekite ir mielai atsakysime Jums į visus iškilusius klausimus.