Sunkvežimių techninė pagalba

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Patekote į bėda? Suteikiame pagalbą sunkvežimiams sugedusiems, įkritusiems į griovį, avarijos atveju kelyje.

Sunkvežimiai, kaip ir kitos transporto priemonės, kartais reikalauja skubios pagalbos, kurią suteikti gali tik kvalifikuoti savo sferos profesionalai. Tiesa, sunkvežimių techninę pagalbą teikia kur kas mažiau įmonių, tad visada po ranka verta turėti tų telefono numerį, kuri gali suteikti pagalbą visoje Lietuvoje 24/7, kai Jums to labiausiai reikia.

Sunkvežimių techninė pagalba kelyje

TralasPlius.lt teikiama sunkvežimių techninė pagalba suteikiama labai skirtingais atvejais ir skirtingoms problemoms šalinti.

 • Galima skubi transporto priemonės ištraukimo paslauga, kuomet ji užklimpsta purve, molyje arba sniege.
 • Teikiame 24 val. per parą transportavimo paslaugas sunkvežimiams, kurių svoris iki 40 tonų.
 • Galimas sunkvežimio transportavimas arba transporto priemonės vilkimo paslauga.
 • Sunkvežimių techninė pagalba apima nedidelių gedimų tvarkymą kelyje. Techninė pagalba suteikiama visą parą Vilniuje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.
 • Konsultacijos telefonu arba internetu, kurios susijusios su sunkvežimio tvarkymo arba pervežimo paslaugomis. Konsultacijos yra nemokamos, tad kreipkitės, jeigu turite klausimų.
 • Ir kitos paslaugos, kurios padeda susitvarkyti su kelyje atsiradusiais nesklandumais.

Techninė pagalba su profesionalia įranga

TralasPlius.lt teikiama sunkvežimių techninė pagalba Vilniuje ir kituose miestuose suteikiama naudojant puikios kokybės įrangą, kuri yra pritaikyta greitų problemų šalinimui. Bet kokio pobūdžio paslauga su gera įranga atliekama greitai ir kokybiškai. Perkant arba transportuojant sunkvežimius išvengiama bet kokių jų sugadinimų, kadangi įranga garantuoja 100 % saugumą. Darbus atlieka ir įrangą valdo patikima komanda, kuri puikiai išmano tralo technikos subtilybes, tad geba pakelti ir įkelti sunkvežimius greitai ir tvarkingai.

Nedidelių sunkvežimių remonto darbų atlikimas taip pat apima daug skirtingų paslaugų, kurios gali būti atliekamos net ir vietoje.

 • Atliekama efektyvi ir tiksli kompiuterinė diagnostika, kuri padeda greičiau rasti sunkvežimio problemas ir tuo pačiu jas sutvarkyti.
 • Atliekamas ir rato keitimas kelyje. Tai labai aktualu tokiu atveju, kai reikia, jog sunkvežimis tęstų darbą. Tokiu atveju pakeitus ratą kelyje – kelionės tikslas siekiamas ir toliau.
 • Siūlomas ir padangos remontas kelyje. Skubi pagalba padės susitvarkyti su bet kokiais nesklandumais.
 • Sunkvežimio užvedimo paslaugos dėl labai skirtingų jo užgesimo priežasčių. Atvykus pirmiausia diagnozuojama problema, o tik paskui ieškoma efektyvaus problemos šalinimo būdo.
 • Ir kitų galimų problemų šalinimas.

Susisiekite ir mes atsakysime, ar galime išspręsti tą problemą, kuri Jus ištiko būnant kelyje.

Techninė pagalba kelyje visą parą

TralasPlius.lt teikiama techninė pagalba kelyje – 24 val. per parą, tad nesvarbu, kada Jus ištiko problema – pagalba bus visada šalia. Greita pagalba labai pasitarnauja tada, kai reikia išspręsti su sunkvežimiu susijusias problemas nakties metu. Tokiu atveju nei asmenys, nei transporto priemonės nebus saugios šalikelėse, tad jeigu ne jų tvarkymas, tuomet labai rekomenduojamas nutempimas.

TralasPlius.lt teikiamos paslaugos yra labai lanksčia kaina. Orientuojamasi skirtingų klientų poreikius bei galimybes ir stengiamasi kiekvienam pasiūlyti jam labiausiai priimtiną variantą. Suprantama, kad pagalba nakties metu kainuos šiek tiek daugiau, tačiau lyginant su konkurentais – galime pasiūlyti paslaugas pigau. Jeigu Jums aktuali kaina ir greita reakcija į problemas – susisiekite su mumis.

Nemokamos konsultacijos

Jeigu nesate tikras dėl konkrečios problemos, tačiau prieš kviesdamas mus norite įsitikinti, kad suteiksime tokias paslaugas, kokių Jums labiausiai reikia – siūlome susisiekti ir mes mielai atsikasyme į visus Jums iškilusius klausimus. Galite susisiekti telefonu +370 606 63133 arba elektroniniu paštu info@tralasplius.lt. Konsultacijos yra visiškai nemokamos ir jomis pasinaudojus Jums tikrai nebūtinai reikės naudotis mūsų paslaugomis. Esame labai lankstūs, tad steigiamės, kad kiekvienas mūsų klientų gautų tokias paslaugas, kokių jam reikia. Tuo pačiu gautų jas lanksčiomis kainomis. Štai todėl derinamės prie kliento galimybių ir paslaugas teikiame pigiau nei mūsų konkurentai. Darbams suteikiame garantiją, kad ganėtumėte dar labiau pasitikti mūsų darbais.

Net ir pačios didžiausios sunkvežimių problemos gali būti išsprendžiamos greitai ir paprastai. Pasinaudokite tuo.