Manipuliatoriaus, fiskaro nuoma

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Reikalingas manipuliatoriaus? Siūlome manipuliatoriaus – fiskaro nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Fiskaras yra masyvi ir labai funkcionali didelių gabaritų transporto priemonė. Kalbant paprastai, tai yra sunkvežimis, turintis kraną – tarsi du viename, tad ir jo funkcionalumas yra aukštas.

Manipuliatoriaus paslaugos (krano paslaugos) dažniausiai reikalingos nestandartinėms užduotims įvykdyti. Nors fiskaro nuoma dažniausiai reikalinga statybų sektoriuje, tačiau jos panaudojimo galimybės kur kas įvairesnės.

Fiskaro paslaugos

Manipuliatoriaus/fiskaro nuoma bei paslaugos dažniausiai naudojamos:

 • Kai reikalingas krovinių pakrovimas bei iškrovimas.
 • Pervežant didelius kiekius smulkesnių bei stambesnių daiktų ir objektų: trinkelių, plytų, blokelių, pamatinių blokų pervežimas, briketų, medienos pervežimas, namelių pervežimas, pirčių transportavimas, mobilių namelių pervežimas, transformatorių pervežimas, žemės ūkio technikos ir padargų pervežimas ir taip toliau.
 • Automobilinis kranas padeda pasirūpinti transporto priemone, kuri atsirado nestandartinėse vietose ir reikalingas jos ištraukimas.
 • Hydromanipuliatoriaus nuoma dažniausiai reikalinga didelių technikos prietaisų pervežimui, pavyzdžiui, žemės ūkio technikos.

Manipuliatoriaus nuoma: kiek kainuoja?

Sukaupta patirtis, šios rinkos išmanymas ir optimizuoti veiklos procesai leidžia savo klientams siūlyti itin patrauklų kainos ir kokybės santykį. Fiskaro nuomos ir manipuliatoriaus paslaugų kainos skaičiuojamos remiantis valandiniu įkainiu ir priklauso nuo nuomos ar paslaugų teikimo laiko. Jei paslaugų teikimo vieta yra užmiestyje, taikomas papildomas atvykimo mokestis, skaičiuojant atitinkamą sumą už nuvažiuotus kilometrus.

Mūsų paslaugų teikimo teritorija – Vilnius. jo apylinkės ir kiti miestai. Jei norite sužinoti, kiek tiksliai Jums kainuos fiskaro nuoma Vilniuje ar jo apylinkėse, susisiekite su mumis – pateiksime tikslų kainos skaičiavimą.

Kodėl mūsų fiskaro paslaugos – geriausias sprendimas Jums?

 • Garantuojame spartų technikos rezervavimą. Žinome, koks svarbus yra laikas kiekvieno mūsų veikloje. Todėl atsiradus poreikiui pervežti sunkią techniką, ištraukti automobilį, pakrauti ir / ar pervežti sunkius krovinius, operatyvumas labai vertinamas. Siekiame taupyti Jūsų laiką ir užtikrinti spartų paslaugų rezervavimą ir teikimą.
 • Nestandartiniai užsakymai mums ne kliūtis! Priimame visus iššūkius ir sėkmingai su jais susidorojame. Tad jei kiti paslaugų teikėjai Jums sakys, kad įgyvendinti Jūsų poreikių neįmanoma, susisiekite su mumis – neabejojame, jog rasime sprendimą.
 • Atsakome už turtą, kurio pervežimą, ištraukimą, pakrovimą mums patikite. Garantuojame atsakingą požiūrį ir atsargumą bei saugumą.
 • Paslaugas teikiame tik techniškai tvarkingomis ir itin atsakingai prižiūrimomis transporto priemonėmis. Mūsų manipuliatoriai atitinka visus reikalavimus, nuolat tikriname jų būklę ir operatyviai šaliname galimas rizikas ar atsiradusius gedimus, todėl būkite tikri, kad teikiant paslaugas neiškils nenumatytų nesklandumų dėl technikos gedimo.
 • Teikiame nuomos paslaugą – hydromanipuliatoriaus nuoma itin gera kaina. Nuomos kaina skaičiuojama atsižvelgiant į nuomos laiką valandomis. Siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį kiekvienam!
 • Fiskaro nuoma su vairuotoju – papildomas privalumas Jums, nes gauti viską iš vienų rankų visada finansiškai naudinga. Jums nereikės ieškoti žmogaus, galinčio vairuoti fiskarą. Būkite tikri, jog už vairo – profesionalus ir kompetentingas vairuotojas. Negana to, mūsų manipuliatorių vairuotojai turi ilgametę patirtį, tad užtikrins ne tik saugų ir atsakingą darbą, bet ir operatyvumą. O trumpesnis darbo / nuomos laikas yra mažesnės sąnaudos Jums.
 • Mums visi klientai lygūs! Neskirstome klientų į „didelius“ ir „mažus“ – visus vertiname vienodai. Paslaugas teikiame ir fiziniams, ir juridiniams asmenims, priimame ir vienkartinius užsakymus, ir ilgalaikio bendradarbiavimo pasiūlymus.

Manipuliatoriaus nuoma, paslaugos Vilniuje

Sunkvežimiai su kranu pasirūpins Jūsų užduotimis visoje Lietuvoje, tad jeigu Jums reikalinga fiskaro nuoma – susisiekite. Pervežame įvairius krovinius su kranu manipuliatoriumi, platformos matmenys 7,8×2,5, krano keliamoji galia iki 4 tonų.

Krovinių pervežimas atliekamas greitai, krano paslaugos suteikia saugumą bei aukštą paslaugų kokybę.

Susisiekite dėl manipuliatoriaus nuomos Vilniuje jau dabar!