Ratų balansavimas

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Ratų balansavimas yra būtinas procesas, kuris gali užtikrinti, kad vairuosite ne tik labai komfortabiliai, tačiau taip pat ir saugiai. TralasPlius.lt komanda teikdama ratų balansavimo paslaugą tikisi, kad keliuose bus daugiau tvarkingai važinėjančių ir tuo vienas kitą saugančių kelių eismo dalyvių.
Ratų balansavimas atliekamas naudojant specialią techniką. Paslauga atliekama uždedant ratus ant įrenginio, kuris suka ratus taip vertindamas jų balansavimo lygį. Vėliau kompiuteryje pamatomi rezultatai, kurie pagal poreikius gali paskatinti pridėti specialius svarelius.

Ratų balansavimo paslaugos

TralasPlius.lt atlieka skirtingų transporto priemonių ratų balansavimą:

1. Automobilio ratų balansavimas.
2. Motociklo ratų balansavimo paslaugos.
3. Sunkvežimio padangų balansavimas.
4. Ir kitų transporto priemonių ratų balansavimo paslaugos Vilniuje.

Balansavimo funkcionalumas ir svarba

Pamačius automobilio, motociklo ar sunkvežimio padangų netikslumus – montuojami specialūs svareliai, kurie padeda kompensuoti esamą disbalansą ir suteikia galimybę kur kas patogiau valdyti transporto priemonę. Kadangi plaunant transporto priemonę nuo didelės vandens srovės svareliai gali ir nukristi – labai rekomenduojamas vizualus jų tikrinimas. Bent jau kartą per du mėnesius. Tokiu atveju būsite tikras, kad visa reikalinga apsauga yra.

Ratų balansavimas Vilniuje dažniausiai atliekamas padangų keitimo metu, taigi, bet jau du kartus per metus. Tačiau jeigu norite būti tikras, kad kasdien vairuojate technikai tvarkingą transporto priemonę – balansavimas turi būti atliekamas tuomet, kai tik pamatote, kad svarelių nebėra.

Paslauga, kuri garantuos saugumą

Dažniausiai padangų disbalansas jaučiamas tuomet, kai žmogus važiuoja dideliu greičiu. Tokiu atveju atrodo, kad mašina tarsi slysta, ją sunku valdyti. Papildomai paslauga reikalinga tada, kai mašina įvažiavo į griovį. Tuomet dažniausiai ratai išsibalansuoja ir papildomas jų sutvarkymas yra būtinas.a

Ratų balansavimas atliekamas greitai ir pigiai, kaina – konkurencinga. TralasPlius.lt orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius, tad paslaugas teikia optimaliai greitai, kad atvežus transporto priemonę klientas galėtų ją pasiimti kelionėms jau po kelių valandų. Susitarimo atveju paslaugos gali būti teikiamos ir savaitgaliais bei  naktimis, tačiau tokiu atveju gali varijuoti paslaugų kaina.

TralasPlius.lt – visos paslaugos, kurios padės Jums būti saugiu kelių eismo dalyviu.