Dviračių pervežimas

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Reikalingas dviračių pervežimas? Į pagalbą Jums atskuba  TralasPlius.lt, kuris užtikrins, kad dviračių transportavimas bus greitas ir paprastas darbas, kuris iš Jūsų nereikalauja, nei laiko, nei pastangų.

Dviračių pervežimas

Dviračių transportavimo paslaugos

Dviračių transportavimas dažniausiai reikalingas, kai:

  • Ruošiamasi rungtynėms ir reikia pervežti didelį kiekį įrangos.
  • Gabenimas gali būti reikalingas iš sandėlių iki prekybos vietos.
  • Kuomet reikalinga techninė pagalba ir pervežimo metu iškilo neplanuotų problemų, kurias gali išspręsti greita pagalba su tralu.

Pagalba bet kokiu atveju

Dviračių transportavimas automobiliu, tralu, su priekaba:

1. Siūlomas visoje Lietuvoje, tad nesvarbu, kur Jums reikia pagalbos – ji visada bus šalia: Kaune, Vilniuje ir bet kur kitur.

2. Paslaugų kaina – ypač patraukli, tad pasinaudokite galimybėmis ir palengvinkite sau darbus.

3. Gabenimas atliekamas labai saugiai taip garantuojant, kad dviračiai tvarkingai pasieks nurodytą tikslą.

4. Paslaugos gali būti atliekamos visą parą, tad nesvarbu, kelintą ryto dviračiai jau turi būti prie starto linijos – TralasPlius.lt prisiderins prie Jūsų poreikių ir paslaugas suteiks tada, kai Jums labiausiai tinka. Juolab, dviračių pervežimas automobiliu bei kita transporto priemone gali būti atliekamas net ir švenčių dienomis.

5. Paslaugos turi garantiją, tad pasitikėkite kokybe, kuri nudžiugino jau ne vieną klientą.

6. Dviračiai transportuojami saugiose laikyklose, tad galite jaustis ramūs, kad jie tvarkingai pasieks tikslą ir net vežami blogu oru jie nesideformuos.

7. Mielai atsakome į visus savo klausimus ir teikiame nemokamas konsultacijas telefonu. Jeigu turite klausimų – būtinai susisiekite ir galbūt mūsų atsakymai padės Jums paprasčiau apsispręsti dėl tolimesnių savo žingsnių.

Jeigu Jums reikalingos dviračių transportavimo paslaugos Vilniuje – tokiu atveju siūlome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu ir pateikus užklausą laukti TralasPlius.lt atsakymo, kuris derinamas individualiai su kiekvienu klientu.

Paslaugas teikiame optimaliai, greitai ir paprastai. Taip, kaip labiausiai tinka klientams.