Traktorių pervežimas

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Reikalingas traktorių pervežimas? Mes jums padėsime!

TralasPlius.lt teikia ir traktorių pervežimo paslaugas. Traktorių pervežimas reikalauja ne tik specialios technikos, tačiau ir žinių, kurios padeda tinkamai pasirūpinti technika.

Traktorių pervežimo paslaugos

TralasPlius.lt turi viską, ko gali reikėti kokybiškoms paslaugoms. Papildomai teikiama ir techninė pagalba kelyje, tad naudinga pirmiausia išsiaiškinti technikos nevažiavimo priežastį ir tada, jeigu reikia, siūlomas gabenimas.

Viskas pagal Jūsų poreikius

Traktorių pervežimas atliekamas tralu, galimas gabenimas traktoriaus su priekaba. Paslaugos atliekamos visoje Lietuvoje: Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose, kurie jums aktualūs. Pervežimas atliekamas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę, tad TralasPlius.lt komanda prisitaiko prie skirtingų žmonių poreikių. Pervežimas tralu papildomai apdraudžiamas, tad paslaugoms suteikiama garantija. Tai leis dar labiau pasitikėti paslaugomis ir nepergyventi dėl pervežimo Vilniuje ir kituose šalies miestuose.

Paslaugos kaina kinta priklausomai nuo daugelio veiksnių, tad susisiekite ir pateiksime Jums preliminarius kainoraščius.