Sunkvežimių transportavimas, pervežimas

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Jūsų sunkvežimis, autobusas, fūra pateko į avariją? Mes jums padėsime! Teikiame sunkvežimių ir kitos auto technikos pervežimo paslaugas.

TralasPlius.lt teikiamos sunkvežimio transportavimo paslaugos – greitas ir paprastas būdas susitvarkyti su technika, kuri liko po avarijos. Visiškai natūralu, kad po avarijos daugelis žmonių neturi nei laiko, nei noro taikytis su problemomis, tad palikite jas tiems, kurie tai išmano geriausiai. Sunkvežimių transportavimas – TralasPlius.lt kasdienybė, tad pervežimo darbus tegul atlieka tie, kurie tai puikiai išmano.

Sunkvežimių pervežimas visoje Lietuvoje

Sunkvežimių gabenimas atliekamas visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune ir kituose šalies miestuose. Pervežimas atliekamas ypač greitai, tad tai puiki pagalba taupantiems laiką. Jeigu reikalingas dar veikiančio sunkvežimio gabenimas – tokiu atveju galime pasiūlyti nuvilkimo paslaugas, kurios dažniausiai kainuoja pigau.

Žinoma, kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio niuansų: kuriuo paros metu reikalingas sunkvežimių transportavimas (paslaugos teikiamos 24/7), iš kur ir į kur pervežimas tralu yra reikalingas, galbūt prieš tai reikalinga techninė pagalba, kurios metu bandoma rasti problemos sprendimą kelyje bei kiti niuansai, kurie gali nulemti kainą.

Vilkikų gabenimas / transportavimas

Kelyje sugedus vilkikui problema būna kiek opesnė, palyginti su tuo, jei sugenda lengvasis automobilis. Tačiau jei į pagalbą pasitelksite mūsų profesionalų komandą, tai bus išsprendžiama lengvai ir greitai.

Reikalinga pagalba kelyje vilkikams? Aktualus vilkikų gabenimas / transportavimas iš įvykio vietos? O gal įsigijote ar parduodate vilkiką ir domina sugedusių ir nebevažiuojančių vilkikų pervežimas? Tuomet mūsų komandos paslaugos yra tai, ko Jums reikia! Ilgametė patirtis, įgūdžiai ir transporto priemonių pervežimo bei pagalbos kelyje rinkos išmanymas leidžia klientams teikti aukšto lygio paslaugas labai gera kaina.

Vilkikai – vienos stambiausių transporto priemonių, todėl vilkikų gabenimas / transportavimas kelia tam tikrų iššūkių. Užtikriname, jog puikiai išmanome šią sritį, turime techniškai tvarkingą, modernią įrangą, ilgametę patirtį turinčius vairuotojus, todėl vilkikų pervežimas bus sklandus ir operatyvus. Kiekvienam iš Jūsų pasiūlysime geriausią variantą kainos, laiko ir paslaugų kokybės požiūriu.

Vilkikas sugedo kelyje?

Neretai tokiu atveju iškyla būtinybė pasirūpinti ne tik pačia transporto priemone, bet ir jos kroviniu. Mūsų pagalba kelyje vilkikams apima transporto priemonės pervežimą ir atsakingą pasirūpinimą jos kroviniu.

Puikus kainos bei kokybės santykis

Sunkvežimio pervežimo paslaugos tralu Vilniuje atliekamos labai saugiai ir kruopščiai taip užtikrinant, kad transporto priemonė tikslą pasieks saugiai ir tokia, kokią paėmėme. Jeigu reikia, pagal poreikius galimas ir transporto priemonės utilizavimas. Tokiu atveju neteks dėl nieko sukti galvos – viskas bus padaryta už Jus.

TralasPlius.lt sunkvežimių transportavimas – galimybė į sudėtingas situacijas pasižiūrėti kur kas paprasčiau.