Konteinerių pervežimas

Konteinerių pervežimas

Konteinerių pervežimas – vis dažniau reikalinga paslauga kuri padeda pasirūpinti greičiausiais ir optimaliausiais logistikos sprendimais. Konteinerių pervežimas autotransportu Lietuvoje atliekamas greitai, optimaliai ir saugiai.

Konteinerių pervežimo paslaugos

Kiekvienu atveju su klientu suderinamas ne tik konteinerio paėmimo laikas, tačiau ir detalus maršrutas, pristatymo laikas bei  vieta. Kadangi paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje – kreipkitės, kai reikės pagalbos ir Vilniuje, ir Kaune, ir kituose šalies miestuose.

Klientų poreikių vertinimas

Konteinerių pervežimas autotransportu atliekamas lanksčiomis kainomis. TralasPlius.lt kainos  – ypač konkurencingos, tad galime pasiūlyti Jums geresnį variantą nei mūsų konkurentai. Juolab, paslaugos yra visiškai saugios, tad jauskitės ramus dėl konteinerio pristatymo. Viskas atliekama taip, kad klientui būtų patogu ir jis galėtų jaustis ramus dėl paslaugos kokybės.

Jeigu turite kokių nors klausimų – susisiekite su TralasPlius.lt profesionalais, kurie mielai atsakys į visus klausimus bei suteiks Jums rekomendacijas.