Automobilio transportavimas

📞SUSISIEKITE +370 606 63133📞

Sugedo automobilis? Įvažiavote į griovį ar reikalingas automobilio pervežimas dėl kitų priežasčių? Mes jums padėsime!

Sugedus transporto priemonei arba kai ją reikia pervežti dėl tam tikrų priežasčių – automobilio transportavimas yra puiki paslauga, kuri padės Jums sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu nesukti galvos dėl smulkmenų. Viską už Jus atliks TralasPlius.lt, kuriems automobilio transportavimas yra kasdieninis darbas.

Pagalba 24/7

Auto pervežimas tralu arba su priekaba atliekamas klientui labiausiai tinkamu metu, kadangi techninė pagalba suteikiama visą parą, visas septynias dienas per savaitę.  Mašinos gabenimas atliekamas visoje Lietuvoje: Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose. Paslaugos atliekamos greitai, kaina – lanksti, garantuojama,  kad pervežimas bus visiškai saugus, mašina pasieks tikslą nurodytu metu tvarkinga, tokia, kokią mums palikote.

Auto transportavimo paslaugos

Mašinos gabenimas tralu Vilniuje atliekamas su profesionalia technika, kurią valdo geriausi savo sferos specialistai. Paslaugos atliekamos paimant mašiną nuo kelio po avarijos arba iš namų (ten, kur klientui patogiausia). Kaina nuo to nekinta, kadangi TralasPlius.lt stengiasi maksimaliai patenkinti užsakovo poreikius ir sukurti tokias pervežimo paslaugas, kokios jam nesukeltų jokių nepatogumų.

Kada yra reikalingas automobilio transportavimas?

  • Nelaimingi atsitikimai ir avarijos: automobilių pervežimo paslaugos yra labai svarbios įvykus nelaimingiems atsitikimams ar ekstremalioms situacijoms. Kai transporto priemonė patenka į avariją arba atsiduria griovyje, būtinas greitas ir profesionalus transportavimas, kad būtų išvengta tolesnės žalos ir užtikrintas transporto priemonės bei joje esančių asmenų saugumas.
  • Mechaniniai gedimai: kelyje įvykus mechaniniam gedimui, praktiškas sprendimas – nuvežti automobilį remontui ar į savininko pageidaujamą vietą. Taip nebereikia remontuoti vietoje ir yra lengviau atlikti išsamią automobilio gedimo diagnostiką bei remontą.
  • Pagalba kelyje: automobilių transportavimo paslaugos yra itin dažna mūsų teikiama paslauga klientams. Kai vairuotojai susiduria su tokiomis problemomis kaip nuleistos padangos, variklio gedimai ar kitomis nevažiuojančiomis sąlygomis, šį mūsų teikiama paslauga padeda nuvežti transporto priemonę į norimą remonto dirbtuvę.

Automobilių transportavimas – greitai, pigiai, kokybiškai.

Paslaugas teikiame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose.