Tralo paslaugos

Tralo paslaugos – pagalba, kai jos labiausiai reikia. Ištikus nelaimei nepergyvenkite, nesinervinkite, o kreipkitės į pagalbą, kuri padės Jums susitvarkyti su iškilusiais nesklandumais ir  toliau keliauti tikslo link, kol profesionalai pasirūpins Jūsų transporto priemone.

Transportavimas tralu: galimybės

Tralo paslaugos dažniausiai reikalingos šiais atvejais:

 • Užklimpus ir atsiradus panašioms problemoms. Dažniausiai TralasPlius.lt paslaugos reikalingos žiemos metu, kadangi tiek sunkvežimiai, tiek lengvosios mašinos užstrigusios sniege negali pajudėti. Tokiu atveju vietoje savarankiškų bandymų kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums greičiau pamiršti šį nesklandumą.
 • Tralo paslaugos taip pat reikalingos, kai tenka ištraukti traktorius iš purvo. Jeigu vasara arba ruduo buvo labai lietingi – dažnas traktorius bei kita žemės ūkio technika užstringa purve. Tokiu atveju be specialistų apsieiti nepavyks. Mes traukiame ir išvežame techniką, kurios svoris siekia net iki 16 tonų.
 • Žinoma, paslauga reikalinga, kai sugenda transporto priemonė. Nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje esate: Kaune, Vilniuje, Šiauliuose ar Alytuje – pagalba bus visada šalia ir padės pasirūpinti nevažiuojančia transporto priemone.
 • Tralo paslaugos reikalingos ir po avarijų. Suprantama, kad po kelių eismo įvykių daugelis būna šoke ir neturi laiko rūpintis smulkmenomis, su kuriomis susitvarkyti yra būtina. Tokiu atveju kreipkitės į TralasPlius.lt, kurie pasirūpins Jūsų transporto priemone po avarijos.
 • Auto transportavimas gali būti reikalingas ir tokiu atveju, kai parduodate mašiną, žemės ūkio techniką, sunkvežimius ir kitas transporto priemones, tačiau nenorite jomis važiuoti arba dėl tam tikrų priežasčių patogiau, kai jos yra pervežamos. Tokiu atveju pervežimas atliekamas iš vienos miesto į kitą Jums labiausiai patogiu metu ir, pagal poreikius, Jūsų pasirinktu keliu. Jeigu reikalingas pervežimas į užsienį – susisiekite ir galbūt rasime kompromisą.

Mums nėra labai svarbu, kodėl Jums reikalingos tralo paslaugos. Mums svarbiausia, kad galėtumėte suteikti Jums pagalbą tada, kai jos labiausiai reikia. Įsiveskite TralasPlius.lt numerį į savo telefoną ir atsitikus nelaimei bei atradus poreikiui – susisiekite su mumis.

Tralo nuoma

TralasPlius.lt siūlo ne tik pervežimo paslaugas, tačiau taip pat ir įrangos nuomos galimybes, kad kiekvienas asmuo arba įmonė, pagal savo poreikius, galėtų atlikti tam tikras funkcijas. Nuoma – pigi, o paslaugos – puikios, tad kreipkitės, jeigu Jums reikalinga:

 • Kokybiška įranga, kuri pasirūpins, kad auto technikos transportavimas būtų saugus ir greitas darbas.
 • Patraukli kaina, kuri suteiks galimybes išsinuomavus įrangą sumokėti mažiau, tačiau gauti daugiau.
 • Jeigu turite klausimų ir norite gauti atsakymus į juos. Konsultuojame tralo valdymo bei kitais klausimais, kurie susiję su mūsų teikiamomis paslaugomis.
 • Nuoma – lanksti paslauga, tad pasistenkite suteikti Jums techniką tada, kai jos labiausiai reikia ir pagal poreikius pristatysime į Jums labiausiai tinkamą vietą.
 • Nuomojame puikios kokybės techniką, kuri yra saugi, techniškai tvarkinga, paruošta kasdieniniam naudojimui.
 • Nuomojami tralai yra apdrausti, turi visas technines garantijas.

Tralo, traliuko paslaugų kaina

Nesvarbu, ar Jums reikalingos tralo paslaugos, ar tralo nuomos paslaugos – siūlome jas pačiomis geriausiomis kainomis. Abi paslaugos siūlomos Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose, tad nepriklausomai nuo lokalizacijos – gausite geriausią kainos pasiūlymą. Kartais skelbiame akcijas, kurios leis paslaugomis pasinaudoti pigiau, tad sekite informaciją ir pasinaudokite patraukliais pasiūlymais.

Paslaugų kainos varijuoja priklausomai nuo:

1. Ar Jums reikalingos tralo paslaugos, ar tralo, traliuko nuomos paslaugos.
2. Taip pat įvertinamas miestas: iki kurio reikės atvykti išsivežti mašinos bei tralo (traliuko) arba iki kurio reikės pristatyti nuomai paruoštą tralą.
3. Aktualus ir paros laikas. Traliuko nuomos paslaugą suteikiame visą parą, tad net jeigu jos reikalingos ir nakties metu – siūlome susisiekti.
4. Kaina kinta priklausomai nuo to, ar reikia išvežti lengvąją mašiną, ar didelę techniką, sunkvežimius.
5. Taip pat kartais kartu su tralo paslaugomis pasinaudojama ir daugiau kitų. Pavyzdžiui: auto užvedimas arba ištraukimas iš sniego bei purvo. Tai taip pat pakoreguoja paslaugų kainą.

Esame labai lankstūs, tad kiekvieną situaciją vertiname individualiai. Mums svarbu, kad klientai liktų patenkinti paslaugomis, tad jeigu turite klausimų – visada prašome susisiekti individualiai ir mes mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Kaip vyksta auto transportavimas?

Susisiekus su mumis suderinsime laiką – kada atvyksime iki auto. Jeigu reikalinga pagalba po avarijos – efektyviai reaguojame į užklausą ir vykstame į avarijos vietą. Kitu atveju galime sutarti palankiausią laiką. Atvykus suderinamos smulkmenos ir imamasi darbo. Ne visada po avarijos mašinos yra sudaužomos nepataisomai. Daugeliu atveju jos turi išlikusias tvarkingas dalis, tad mašinos užkėlimo bei pervežimo metu darbus atliekame taip, kad daugiau nei viena dalis nebūtų sugadinta. Tai garantuoja ilgametė kokybė ir atsakingas darbas. Galiausiai, atvykus į nurodytą vietą transporto priemonė yra iškraunama ir paliekama toje vietoje, kur prašo užsakovas.

Pervežame įvairius krovinius su kranu, manipžuliatoriumi, teikiame techninę pagalbą kelyje sunkvežimiams iki 40t, statybinės, žemės ūkio technikos, mikroautobusų, motociklų ir kitų įrengimų pervežimai Vilniuje 860663133.

 • Krovinio pasikrovimas išsikrovimas su manipuliatoriumi (kranu).
 • Transporto priemonių nuvežimas iš įvykio vietos.
 • Ištraukimas galinga traukimo gerve arba iškėlimas automobilio su kranu nuvažiavus nuo kelio.
 • Automobilinio laužo išvežimas į utilizavimo centrą.
 • Ratų, padangų remontas keitimas kelyje
 • Automobilių užvedimas 12/24v
 • Kuro pristatymas, netinkamo kuro išsiurbimas
 • Trijų automobilių transportavimas vienu metu
 • Sunkvežimių vilkimas techninė pagalba iki 40t
 • Traktorių ir statybinės technikos transportavimas
 • Automobiliu pakrovimas iskrovimas nuo rampos

TralasPlius.lt – vienas geriausių pasirinkimų! Pasinaudokite pagalba, kai jos labiausiai reikia ir pamirškite rūpesčius, kurie jus užklupo netikėtai.

Dėl tralo, traliuko nuomos ar paslaugų – skambinkite jau dabar