Techninė pagalba Vilniuje

Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo pavojų kelyje. Net jeigu ir vairuosite labai tvarkingai, atsargiai bei įvertinęs savo galimybes – negalite težinoti, kad lygiai tokie pat atsakingi vairuotojai yra ir aplink Jus. Juolab, kartais netinkamas oras sutrikdo ramų važiavimą ir atsiradusi nelaimė kelyje reikalauja greitos reakcijos. Jeigu Jūsų mašina sugedo, jeigu patekote į avariją bei atsirado bet kokių kitų problemų susijusių su auto kelyje – tokiu atveju TralasPlius.lt yra pagalba, kuri Jums padės visą parą.

Techninė pagalba Vilniuje – tada, kai Jums jos labiausiai reikia!

Techninė pagalba Vilniaus kelyje

Techninė pagalba Vilniuje apima labai daug skirtingų paslaugų, tad nesvarbu, kokios pagalbos Jums reikia – susisiekite ir tikimės, kad mes galėsime Jums padėti.

 • Mūsų siūloma techninė pagalba ne tik lengvosioms mašinoms, tačiau ir didesnių gabaritų bei svorio technikoms. Sunkvežimių tvarkymas – mūsų kasdienybė.
 • Paslaugos apima ir transporto priemonių atvertimo ir ištraukimo darbus tokiu atveju, kai nuvažiavote nuo kelio. Susisiekti su mumis galite telefonu arba internetu (el. paštu), tad ištikus nelaimei nieko nelaukite, o skambinkite.
 • Siūlomas automobilių ir sunkvežimių transportavimas iš vienos vietos į kitą, taip pat, buksyravimo paslaugos, pertempimo bei gabenimo.
 • Pagrindinis mūsų paslaugų regionas – Vilnius, tačiau pagalbą galime suteikti ir kituose miestuose.
 • Siūlomos rato pakeitimo paslaugos. Pakeisime labai gretai, tad galėsite negaišti savo laiko ir toliau sėkmingai tęsti kelionę.
 • Kelyje dažnai tenka susidurti su išsikrovusiu akumuliatoriumi. Tokiu atveju siūlome transporto priemonės užvedimo paslaugas, automobilių pakrovimą. Paslauga teikiama visą parą.
 • Paslaugos apima ir smulkių remonto darbų atlikimą kelyje. Ištikus nesklandumams – susisiekite su mumis. Paslaugų kainos – patrauklios, darbai atliekami labai greitai ir kokybiškai.
 • Siūlomas automobilių ir sunkvežimių utilizavimas. Tai yra – transporto priemonių išvežimas į sąvartyną.
 • Teikiame nemokamas konsultacijas telefonu. Jeigu nežinote KĄ DARYTI – susisiekite ir mes padėsime jums.
 • Siūlome ir autobusų vilkimo paslaugas!
 • Ir kitos techninės pagalbos paslaugos, kurių gali reikėti kelyje.

Techninė pagalba Vilniuje pasirūpins viskuo nuo A iki Ž, tad rinkitės patikimą paslaugų kokybę.

Techninė pagalba visą parą (24 val.)

TralasPlius.lt paslaugas teikia visą parą ir tai vienas didžiausių mūsų paslaugų privalumų greta puikios darbų kokybės. Suprantame, kad laiko nesklandumams – nepasirinksi. Juolab, sugedus kelyje – esate pavojaus zonoje, tad svarbi greita reakcija ir problemų sprendimas. Nepriklausomai nuo problemos tipo – susisiekite. Paslaugas tekiame visą parą, tad lanksčiai reaguojame į kiekvieno kliento užklausą ir stengiamės problemą kuo greičiau pašalinti.

Kaip elgtis laukiant pagalbos?

TralasPlius.lt techninė pagalba Vilniuje suteikiama labai greitai, tačiau bet kuriuo atveju palaukti šiek tiek teks. Tokiu atveju labai svarbu pasirūpinti savo saugumu, kadangi būdamas kelio pakraštyje – esate pavojaus zonoje ir tuo pačiu blaškote kitus vairuotojus.

Nors Vilnius yra didelis miestas ir link jo ir iš jo juda daug žmonių, kurie galbūt galėtų Jums padėti, tačiau rekomenduojame nestabdyti nepažįstamų automobilių. Ypač nakties metu. Taip pat laukdami pagalbos turite dėvėti atšvaitinę liemenę. Net ir tokiu atveju, jeigu “sugedote” dienos metu.

Papildoma apsauga nepamaišo, o tokiu atveju būsite kur kas geriau matomas. Taip pat ant mašinos naudokite trikampį atšvaitą, kuris taip pat signalizuoja vairuotojams apie Jūsų stovėjimą. Jeigu mašina dar veikia – tokiu atveju labai rekomenduojame įjungti signalizuojančius signalus.
Kol atvyks pagalba – laukite savo transporto priemonėje. Niekur neikite, nelaukite kelyje ant kelio, nesiblaškykite. TralasPlius.lt greitai reaguoja į užklausas, tad neteks ilgai laukti. Laikotarpis varijuoja priklausomai nuo Jūsų buvimo vietos.

Atvykus pagalbai papasakokite, kokia Jūsų užgesimo priežastis ir kartu su specialistais pasirinkite tinkamiausią problemos šalinimo būdą.
Kiek kainuoja techninė pagalba kelyje?

Paslaugų kaina varijuoja priklausomai nuo kelių esminių aspektų. Pirmiausia – kokia pagalba kelyje Jums yra reikalinga. Transportavimo paslaugų kainodara viena, o padangos keitimo – kita. Taip pat kinta paros meto, kuomet Jums reikalinga paslauga, kaina. Nakties metu įkainiai yra didesni, tačiau dažniausiai ir pagalba suteikiama greičiau. Žinoma, varijuoja ir Jūsų lokalizacija. Mes įsikūrę Vilniuje, tad paslaugas greičiausiai suteikiame šio miesto gyventojams. Jeigu Jums reikalingos paslaugos už Vilniaus ribų – taip pat jas suteiksime, tačiau tai gali daugiau kainuoti ir reikalauti daugiau laiko. Žinoma, kinta ir neskubių paslaugų kainodara. Skubiai suteikiamos paslaugos kainuoja daugiau nei tos, kurioms atlikti nereikalingas didelis skubumas.

Techninė pagalba Vilniuje – visada, kai Jums jos reikia!

Nelaukite, kol problemos išsispręs pačios. Susisiekite ir mes padėsime gedimus pašalinti greitai, pigiai ir ilgam laikui!